Małgorzata Reich
Mistrz fryzjerstwa- właściciel

PERFEKCJONISTKA
Mistrzyni fryzjerstwa i właścicielka salonu. W branży od ponad kilkudziesięciu lat, odznaczona złotym medalem za wyszkolenie wielu uczniów w tym zawodzie. Sztuka kreacji i stylizacji włosów to dla niej połączenie pasji, fantazji oraz doskonałej techniki i precyzji. Całkowicie angażuje się w spełnienie oczekiwań Klientów, zarówno stałych jak i nowych- do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Jej charakterystyczną cechą jest wspaniały ciepły uśmiech i fantastyczne usposobienie. To właśnie te cechy oraz 100% profesjonalizm sprawiają, że jest niezwykle lubiana zarówno przez Klientów jak i współpracowników. Lubi wyzwania w strzyżeniu i koloryzacji, a także specjalizuje się w kreatywnych fryzurach okolicznościowych. Potrafi stworzyć z włosów prawdziwe dzieła sztuki. Wykona każdą metamorfozę, a fryzjerstwo to dla niej sztuka tworzenia wizerunku.

Prywatnie lubi odpoczywać w ciszy i spokoju ;)

Diana Reich Wajda
Kosmetolog, Specjalista laseroterapii

KREATORKA WIZERUNKU 

Dyplomowany kosmetolog, specjalista laseroterapii, wizażystka i osobista stylistka, szkoleniowiec, stylistka paznokci oraz rzęs, a także mistrzyni fryzjerstwa oraz w przeszłości wykładowca przedmiotu kosmetolgia na WSIZ Rzeszów i nauczyciel w ZSKU w Krośnie. W latach 2016-2017 poszerzała swą wiedzę w Collegium Cosmeticum- ekskluzywnym studiu kształcenia dla kosmetologów i kosmetyczek, gdzie uzyskała dyplom z  tytułem "Expert zdrowia i urody". Z wyróżnieniem ukończyła szkołę wizażu i stylizacji w Krakowie 'Beauty Art'. Specjalistka od spraw wizerunku. Artystyczna dusza i kopalnia pomysłów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Wciąż rozwija swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach jak np. 'Akademia Trenera' oraz sesjach zdjęciowych, gdzie wykorzystuje swoją wyobraźnię i kreatywność.Najważniejsze jest dla niej, aby każdy kto korzysta z jej usług był zadowolony i szczęśliwy. Ceni zarówno spokojne jak i oryginalne stylizacje i indywidualnie podchodzi do każdego Klienta. Zmienianie wizerunku na lepsze to coś co sprawia, że kocha to co robi. Ciągle poszukuje nowych źródeł inspiracji. Pracuje z Klientem po to by był szczęśliwszy... 

Prywatnie fascynuje się życiem, naturą i drugim człowiekiem...bardzo ważne są dla niej estetyczne detale.... 

Diana Jakubczyk
Fryzjer

Diana to energiczna młoda osoba, która ma głowę pełną pomysłów. Uwielbia jeździć na szkolenia i eventy branżowe! Każda fryzura to dla niej nowe wyzwanie, które nakręca ją do dalszej pracy Odważne kolory oraz subtelne przejścia w kolorach to jej pasja!!!  Zaraża pozytywną energią i uśmiechem każdego klienta.  Prywatnie uwielbia zakupy, spotkania z przyjaciółmi i szaleństwa na białym stoku. 

Wiktoria Kwolek
Fryzjer

Praktykantka w zawodzie fryzjer. Młoda, zdolna, ciekawa świata i uczynna dziewczyna, która sprawdza co najbardziej pociąga ją we fryzjerstwie. Świetnie myje włosy i robi przy tym niezły masaż głowy.

Prywatnie uwielbia spotkania z przyjaciółmi.

Marlena Król
Recepcjonistka

To właśnie jej głos najczęściej słyszycie dzwoniąc do nas i to ona wita Was w naszym salonie. Zawsze znajduje najdogodniejszy termin wizyty oraz przekazuje Wam wiedzę na temat zabiegów z oferty. W wolnym czasie chętnie uprawia sporty. 

Newssletter - zapisz się teraz!

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI I SPECJANE OFERTY!
 

Kontakt

KORCZYNA

ul. Rynek 1, 38-420 Korczyna
tel. 13 43 88 177
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 8:00 - 14:00

KROSNO

Galeria Portius
tel. 534 899 260
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
w godzinach pracy w galerii
salon REICH © 2022