Zabieg BLOOMEA- czy jesteś gotowa zmienić swoją skórę?

SPRAW BY CZAS ZATRZYMAŁ SIĘ W MIEJSCU! 

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach zawartych w skrócie technologii TRIO M.M.L. Bloomea przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastyków głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.

Urządzenie Bloomea w zaledwie 20 minut pozwoli Ci zmienić diametralnie wygląd Twojej skóry. Marzysz o twarzy bez przebarwień? Bloomea to zabieg dla Ciebie! Rozjaśni przebarwienia, wyrówna koloryt bądź przygotuje skórę przed bardziej inwazyjnymi metodami redukcji przebarwień!
Chcesz zniwelować zmarszczki lub bruzdy potrądzikowe? Wykonaj serię zabiegów i zachwycaj się swoją skórą! Już w ciągu miesiąca zobaczysz znaczną redukcję zmarszczek na Twojej twarzy! 

EFEKTY ZABIEGU:Redukcja zmarszczek, Redukcja przebarwień, Wygładzanie i napięcie skóry, Przywrócenie miękkości, Głębokie nawilżenie, Efekt mechanicznego resurfacingu, Redukcja bruzd potrądzikowych

Czas trwania zabiegu: od 20 min do 60 min
Wymagana liczba zabiegów: od 1 do 8
*Zabieg ten wykonujemy także na inne partie ciała, m.in. na dłonie, szyję  i dekolt, na rozstępy czy blizny na całym ciele otrzymując m.in.takie EFEKTY: redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu, usunięcie przebarwień, efekt resurfacingu laserowego, gładka skóra, niwelacja rozstępów, bruzd potrądzikowych, blizn (np. po cięciu cesarskim)Newssletter - zapisz się teraz!

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI I SPECJANE OFERTY!
 

Kontakt

KORCZYNA

ul. Rynek 1, 38-420 Korczyna
tel. 13 43 88 177
tel. 534 899 260
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 8:00 - 14:00
salon REICH © 2024