PRZEKŁUWANIE USZU

Czy masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu?

W naszym salonie oferujemy dwa systemy przekłuwania uszu:
1) System przekłuwania obu uszu jednocześnie BLOMDAHL
2) System przekłuwania ucho po uchu STUDEX 


BLOMDAHL 
Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. 

Dlatego Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka. 

Kolczyki Blomdahl mogą być również noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ są wykonane z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Są zaprojektowane tak, że zapięcie jest na samym końcu sztyftu, a sam sztyft jest grubszy niż w tradycyjnych kolczykach, dlatego też po 6 tygodniach kolczyki należy zdjąć i założyć inne
Warto także wspomnieć, że te kolczyki występują także w kształcie kwiatuszków ;) i to własnie one są najczęściej wybierane przez małe księżniczki :)

Aby przebić uszy tym systemem, dwoje uszu naraz, dziecko musi być na tyle duże, że będzie w stanie przez chwilę trzymać nieruchomo główkę. Zależy to także oczywiście od charakteru dziecka ;)


STUDEX
Tym systemem przebijamy jedno ucho po drugim. Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej.  Należy je nosić minimum 6 tygodni po przekłuciu. Po ty czasie można zmienić kolczyki na inne lub pozostać nadal przy tych ;) Newssletter - zapisz się teraz!

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI I SPECJANE OFERTY!
 

Kontakt

KORCZYNA

ul. Rynek 1, 38-420 Korczyna
tel. 13 43 88 177
tel. 534 899 260
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 8:00 - 14:00
salon REICH © 2024