Małgorzata Reich
Mistrz fryzjerstwa- właściciel

PERFEKCJONISTKA
Mistrzyni fryzjerstwa i właścicielka salonu. W branży od ponad kilkudziesięciu lat, odznaczona złotym medalem za wyszkolenie wielu uczniów w tym zawodzie. Sztuka kreacji i stylizacji włosów to dla niej połączenie pasji, fantazji oraz doskonałej techniki i precyzji. Całkowicie angażuje się w spełnienie oczekiwań Klientów, zarówno stałych jak i nowych- do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Jej charakterystyczną cechą jest wspaniały ciepły uśmiech i fantastyczne usposobienie. To właśnie te cechy oraz 100% profesjonalizm sprawiają, że jest niezwykle lubiana zarówno przez Klientów jak i współpracowników. Lubi wyzwania w strzyżeniu i koloryzacji, a także specjalizuje się w kreatywnych fryzurach okolicznościowych. Potrafi stworzyć z włosów prawdziwe dzieła sztuki. Wykona każdą metamorfozę, a fryzjerstwo to dla niej sztuka tworzenia wizerunku.

Prywatnie lubi odpoczywać w ciszy i spokoju ;)

Marzena Majchrowicz
Fryzjer/Stylista

Marzena to pełna zapału do pracy, młoda fryzjerka. Fascynują ją strzyżenia, w szczególności męskie metamorfozy. Jej mocną stroną są odważne koloryzacje. Lubi uczestniczyć w szkoleniach, dokształcać się w zawodzie, być na bieżąco z trendami oraz nowymi technikami fryzjerskimi. Prywatnie jej zimową pasją jest jazda na nartach, natomiast latem pływanie.


Paulina Śliwa
Fryzjer/Stylista

Miła, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta młoda fryzjerka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, nie traci zapału do doszkalania się w zawodzie i zapoznawania nowych technik fryzjerskich. Paulina od najmłodszych lat wiedziała, że jej pasją jest fryzjerstwo. Jej atutem są różnego rodzaju koloryzacje i strzyżenia męskie. W czasie wolnym od pracy lubi podróżować i zwiedzać nowe miejsca.


Alicja Bukowska
Kosmetyczka/Stylista paznokci

Sympatyczna, pogodna osoba z wysoka kultura osobistą która swoją przygodę z paznokciami zaczęła w 2017 roku. Paznokcie to jej pasja, uwielbia odcienie nude, ale także różnorodne wzorki które wykonuje z dbałością o najmniejsze detale. Alicja wykonuje również zabiegi kosmetyczne, dobiera je indywidualnie do potrzeb klientek i cieszy się coraz większym gronem powracających do niej osób. Zawsze rekomenduje odpowiednie produkty do domowej pielęgnacji. Prywatnie uwielbia spędzać aktywnie czas.


Diana Reich Wajda
Kosmetolog, Specjalista laseroterapii

KREATORKA WIZERUNKU 

Dyplomowany kosmetolog, specjalista laseroterapii, wizażystka i osobista stylistka, szkoleniowiec, stylistka paznokci oraz rzęs, a także mistrzyni fryzjerstwa oraz w przeszłości wykładowca przedmiotu kosmetolgia na WSIZ Rzeszów i nauczyciel w ZSKU w Krośnie. W latach 2016-2017 poszerzała swą wiedzę w Collegium Cosmeticum- ekskluzywnym studiu kształcenia dla kosmetologów i kosmetyczek, gdzie uzyskała dyplom z  tytułem "Expert zdrowia i urody". Z wyróżnieniem ukończyła szkołę wizażu i stylizacji w Krakowie 'Beauty Art'. Specjalistka od spraw wizerunku. Artystyczna dusza i kopalnia pomysłów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Wciąż rozwija swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach jak np. 'Akademia Trenera' oraz sesjach zdjęciowych, gdzie wykorzystuje swoją wyobraźnię i kreatywność.Najważniejsze jest dla niej, aby każdy kto korzysta z jej usług był zadowolony i szczęśliwy. Ceni zarówno spokojne jak i oryginalne stylizacje i indywidualnie podchodzi do każdego Klienta. Zmienianie wizerunku na lepsze to coś co sprawia, że kocha to co robi. Ciągle poszukuje nowych źródeł inspiracji. Pracuje z Klientem po to by był szczęśliwszy... 

Prywatnie fascynuje się życiem, naturą i drugim człowiekiem...bardzo ważne są dla niej estetyczne detale.... 

Diana Jakubczyk
Fryzjer/Stylista

Diana to młoda mistrzyni fryzjerstwa. Energiczna osoba z głową pełną pomysłów. Uwielbia jeździć na szkolenia i eventy branżowe! Każda fryzura to dla niej nowe wyzwanie, które nakręca ją do dalszej pracy Odważne kolory oraz subtelne przejścia w kolorach to jej pasja!!!  Zaraża pozytywną energią i uśmiechem każdego klienta.  Prywatnie uwielbia zakupy, spotkania z przyjaciółmi i szaleństwa na białym stoku. 

Wiktoria Kwolek
Fryzjer/Stylista

Ciepła, uśmiechnięta, pomocna. Swoją przygodę z poważnym fryzjerstwem zaczęła w 2017 roku. Dzisiaj stwierdza, iż przerodziło się to w pasję, która motywuje ją do ciągłego rozwoju. Moment kiedy klienci wracają jest dla niej dowodem, że jej praca przynosi owocne rezultaty. Prywatnie uwielbia spotkania z przyjaciółmi.


Newssletter - zapisz się teraz!

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI I SPECJANE OFERTY!
 

Kontakt

KORCZYNA

ul. Rynek 1, 38-420 Korczyna
tel. 13 43 88 177
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 8:00 - 14:00

KROSNO

Galeria Portius
tel. 534 899 260
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
w godzinach pracy w galerii
salon REICH © 2023