OPALANIE NATRYSKOWE

CZYM JEST OPALANIE NATRYSKOWE SUN FX?  
Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia! To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami. Sam zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut. W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, osoba wykonująca zabieg suszy ciało specjalistyczną suszarką. 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO? 
 Nie później niż dzień przed zabiegiem wydepiluj ciało, zrób peeling i przyjdź do salonu dopiero, kiedy opuchlizna i czerwone plamki znikną. Nie nakładaj żadnych preparatów na ciało, nie nawilżaj skóry - ma być całkowicie sucha i czysta. Tego dnia nie maluj twarzy, dokładnie ją oczyść i osusz. Nie stosuj również dezodorantów, antyperspirantów i perfum bezpośrednio na skórę. Najlepiej przed samym przyjściem na zabieg opalania natryskowego weź prysznic. Po zabiegu warto założyć ciemną bieliznę i luźne ubrania, które nie uszkodzą opalenizny w czasie powrotu do domu. 
NAGO CZY W UBRANIU? 
Ze względów higienicznych zaleca się opalanie w stroju. Możesz mieć na sobie zestaw własnej bielizny, strój kąpielowy lub zestaw bielizny jednorazowej (którą oczywiście zapewniamy).

JAK DBAĆ O SKÓRĘ PO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO?
Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 6 do 12 godzin, dlatego odczekaj minimum 6 godzin przed wzięciem prysznica, a potem ciesz się już opalenizną ;) Jeśli zależy Ci, aby efekt utrzymał się jak najdłużej często nawilżaj skórę balsamem - minimum dwa razy dziennie, najlepiej balsamem z drobinkami złota. Unikaj peelingu przez najbliższe dwa tygodnie, jeśli zależy ci na długiej i intensywnej opaleniźnie. Kąpiele w chlorowanej wodzie, wizyty w saunie, jacuzzi i zbyt mocne pocieranie skóry (np. ręcznikiem) doprowadzą do szybkiego usunięcia opalenizny.

KTO NIE MOŻE KORZYSTAĆ Z ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO? 
 Przeciwwskazaniem do tego typu zabiegu kosmetycznego są wszelkie choroby skóry i świeże ranki. Jeśli masz wątpliwości czy możesz skorzystać z tego zabiegu najlepiej zadzwoń do nas i zapytaj osobę specjalizującą się w opalaniu natryskowym. Główne przeciwwskazania do opalania natryskowego to: łuszczyca, alergie skórne, wypryski, skaleczenia i trudno gojące się rany, nadmierna potliwość, astma. 
Newssletter - zapisz się teraz!

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI I SPECJANE OFERTY!
 

Kontakt

KORCZYNA

ul. Rynek 1, 38-420 Korczyna
tel. 13 43 88 177
tel. 534 899 260
e-mail: salonreich@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 8:00 - 14:00
salon REICH © 2024